У Франції – найбільше за 10 років банкрутство

Французька транспортна компанія Mory Ducros вирішила подати заяву про початок процедури банкрутства та відновлення платоспроможності в судовому порядку.

Про це повідомляється в матеріалах організації, інформує Lenta.Ru.

Це банкрутство буде найбільшим з 2001 року, коли про фінансову неспроможність оголосила Moulinex (згодом права на бренд відійшли групі SEB).

Le Monde пише з посиланням на матеріали Mory Ducros, що за останній звітний період – другу половину 2012 року, – компанія втратила майже 80 мільйонів євро. Виручка за той же період склала 765,5 мільйона євро.

У транспортній організації розраховують, що процедура банкрутства дозволить отримати тимчасовий захист від кредиторів і відновити діяльність з мінімальними втратами робочих місць. Профспілки очікують, що в рамках процедури банкрутства будуть звільнені до трьох тисяч співробітників Mory Ducros. Зараз штат компанії складає 5,2 тисячі чоловік.

13 листопада у Міністерстві промисловості Франції заявляли, що Mory Ducros може розраховувати на державну допомогу зі спеціального фонду, обсяг якого становить 380 мільйонів євро. Фонд, як очікується, надаватиме проблемним підприємствам кредити за ставкою істотно нижче ринкової. Допомога нададуть компаніям, котрі володіють планом відновлення платоспроможності.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 08 серпня 2020, 18:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.