Пауза у відношеннях з ЄС не вплинула на рейтинг України, – Fitch

Агентство Fitch Ratings вважає, що Росія не квапитиметься з наданням допомоги Україні після рішення Києва про паузу у відносинах з Євросоюзом.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Агентство Fitch Ratings зберегло незмінним рейтинг України після рішення Києва взяти паузу в асоціації з Євросоюзом, і вважає малоймовірним отримання в нагороду за це допомоги з боку Росії, яка б дозволила Україні вирішити її проблеми.

"Fitch не очікує в короткостроковій перспективі будь-якої підтримки з боку Росії, як от фінансування або нижча ціна на газ, які допомогли б Україні посилити економічну політику і подолати зовнішні фінансові виклики", – йдеться в повідомленні агентства в п'ятницю.

Fitch вважає, що заклик Києва до тристоронніх переговорів за участю ЄС і РФ показує бажання української сторони зберегти угоду з ЄС в якості опції, проте вибори до Європарламенту в травні 2014 року і вибори президента в Україні в квітні 2015 навряд чи дозволять нею скористатися.

Агентство також висловлює думку, що підписання Угоди про асоціацію з ЄС для України містить більше переваг, ніж вступ до Митного союзу. Прийняте урядом рішення фактично продовжує статус-кво, коли Київ не зв’язаний зобов’язаннями ні з тим, ні з іншим союзом, наголошується в документі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 17:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.