Вартість проїзду в столиці можуть заморозити

Представники опозиції зареєстрували законопроект про введення мораторію на підвищення вартості проїзду в київському транспорті до 2015 року.

Про це повідомляє "Комерсант-Україна".

У парламенті вважають, що у транспортних підприємств є свої внутрішні резерви для покриття витрат на перевезення пасажирів.

Один з авторів документа Володимир Яворівський пояснив, що дата 1 січня 2015 була обрана, щоб чиновники "могли подумати і, можливо, зупинитися": "Експерти кажуть, що щорічна сума доходів від реклами в метро становить близько 1 млрд грн, але легалізуються з неї жалюгідні копійки! Не потрібно красти, слід лише раціонально використовувати наявні кошти, тоді і тарифи не доведеться підвищувати".

У Київській міській державній адміністрації заявили, що ці питання не належать до компетенції парламенту. На початку грудня в КМДА планують організувати громадські слухання з обговорення нових тарифів на проїзд.

Раніше в листопаді КМДА опублікувала проект розпорядження про підвищення вартості разового проїзду в столичному метрополітені, наземному транспорті та міській електричці до 3 грн. Приблизною датою введення нових тарифів чиновники називають середину січня 2014 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 13 липня 2020, 2:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.