Покращення в поверненні ПДВ розгледіли навіть із США

В Україні намітилися позитивні зміни в контексті вирішення проблеми повернення ПДВ, заявив президент Американської торговельної палати Хорхе Зукоскі.

Про це повідомляє видання "Коментарі".

В ході круглого столу, присвяченого питанню інвестиційного клімату в Україні, Хорхе Зукоскі, пояснюючи вельми незначний приплив іноземних інвестицій до нашої держави, зазначив, що "світ тільки оговтується після дуже складної і важкої економічної кризи", тому "багато інвесторів все ще очікують, що покаже майбутнє".

"Між країнами значно посилилася конкуренція за залучення дуже цінних інвестиційних ресурсів. Чим швидше і мобільніше Україна буде рухатися шляхом реформ, тим активніше це впливатиме на обсяг тих інвестиційних ресурсів, які зможе залучити України", – пояснив Зукоскі.

За оцінками радника президента Торгово-промислової палати України, партнера ЮФ "ОМП" Дмитра Михайленка, за останні рік-два несподівано для представників бізнесу податкова служба видала ряд незаангажованих загальних і приватних податкових роз’яснень.

"Це прогрес. Це те, чого ми не очікували ще 3-5 років тому, а зараз воно спостерігається. На жаль, як сумно жартують деякі наші колеги, прогрес у законодавстві або його роз’ясненні ще не означає, що до вас на підприємство не прийдуть з перевіркою, з планом", – зазначив Д. Михайленко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 серпня 2020, 23:13

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.