Нацбанк не виключає прискорення емісії

Вересневі рекомендації ради Національного банку України (НБУ) допускають перевищення зростання монетарної бази над запланованим рівнем.

Про це повідомляє "Ліга".

"Рекомендації ради Національного банку (прийняті рішенням ради від 5 вересня N11) припускають відхилення в більшу сторону показника приросту монетарної бази в порівнянні з прогнозними орієнтирами, враховуючи доцільність створення належних монетарних стимулів для відновлення економічного зростання при збереженні низьких темпів інфляції", – відзначається в огляді НБУ.

Нацбанк нагадує, що монетарні фактори впливу на стабільність грошової одиниці контролюються через регулювання обсягу монетарної бази.Зростання монетарної бази в Україні в 2013 році очікується на рівні 6-8 %.

Грошова маса в Україні в жовтні 2013 практично не змінилася порівняно з вереснем і склала 872 млрд.грн. Монетарна база зросла на 1,3 %, до 288,1 млрд.грн. Регулятор відзначає , що з початку року монетарна база зросла на 12,9% , грошова маса - на 12,8%.Коментарі

Додати коментар


333

УВАГА !!! «ЗАХІДІНКОМБАНК» вкрав Ваші депозити? Луцька прокуратура ( 43025 м.Луцьк, вул. Винниченка, 13, тел. (0332) 72-31-01 ) приймає заяви вкладників цього збанкрутілого «банку» щодо повернення депозитів.Не гайте часу. Львівська, Київська та Херсонська філії вже закриті. «Гарант» покриває цей збанкрутілий «банк». Януковичу - НІ !!!

Рома

Я не вважаю, що 12,8% це значне зростання монетарної бази, так вїдбувається щороку, і розцінювати це як засіб стабілізації гривні не варто.

Боря

Если это рекомендации от 5го сентября, то почему только сейчас начали о них говорить? Больше похоже на обычную попытку провокации.

ГОЛОВНЕ на 03 березня 2021, 16:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.