За 10 місяців українські шахтарі отримали більше 7 млрд грн заробітної плати

Міністерство економічного розвитку і торгівлі ініціює зняття заборони на експорт сирої нафти українського походження в 2014 році.

Про це йдеться в проекті постанови Кабміну "Про затвердження переліку товарів , експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2014 рік".

Мінекономіки підготувало перелік товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню відповідно до вимог закону "Про зовнішньоекономічну діяльність", в якому відсутня згадка про сирої нафти українського виробництва.

У запропонованому документі квота на експорт природного газу українського походження поки не визначена, її передбачається встановити відповідно до прогнозного річного балансу надходження та розподілу природного газу після затвердження його Кабінетом Міністрів.

Як повідомляло агентство, в грудні 2012 року Кабмін затвердив перелік товарів з ліцензованим експортом-імпортом, обсяг квот товарів з ліцензованим експортом та перелік товарів, імпорт яких з Республіки Македонія підлягає ліцензуванню.

У цей перелік на 2013 рік входили нафту і газ українського виробництва, а також у березні був доданий кокс і коксівне вугілля.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 жовтня 2020, 11:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.