Roshen повертається на російський ринок?

Корпорація Roshen в майбутньому зможе відновити постачання кондитерської продукції на російський ринок.

Про це повідомили "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Росспоживнагляд.

У вівторок в Росспоживнагляді відбулася зустріч з керівництвом Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів.

"В рамках досягнутих домовленостей Держспоживінспекцією Росії будуть вжиті заходи приведення нормативної документації у відповідність з сучасними вимогами , забезпеченню лабораторного контролю кожної партії в акредитованих лабораторіях, що дозволить розпочати процедуру поетапного відновлення постачань продукції фабрик кондитерської корпорації Roshen на російський ринок", - сказали в Росспоживнагляді .

У російській санітарній службі відзначили, що питання про якість та безпеку продукції кондитерської корпорації Roshen розглядався в рамках підписаного у вересні 2012 року меморандуму про взаєморозуміння між Роспотребнадзором і Держспоживінспекцією України про співробітництво в галузі захисту прав споживачів.

"Досягнута домовленість про проведення спільних консультацій з питань забезпечення якості та безпеки продукції українських виробників з виїздом російських експертів на Україну" , - заявили в Росспоживнагляді.

У липні Росспоживнагляд заборонив постачання до Росії шоколаду і цукерок , вироблених на чотирьох українських фабриках Roshen, через претензії до якості продукції.

У середині серпня на переговорах в Москві колишній керівник Росспоживнагляду Геннадій Онищенко і міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк домовилися про механізм повернення кондитерської продукції Roshen на ринок Росії.

Корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає в себе Київську, Маріупольську (Донецька область), Кременчуцьку (Полтавська область) і дві Вінницькі кондитерські фабрики, масломолочний комбіна"Бершадьмолоко", Літинський племзавод (обидва - Вінницька область) , а також Липецьку фабрику "Рошен" (РФ) і Клайпедську кондитерську фабрику (Литва).

Продукція липецької фабрики під заборону не потрапила.

Корпорація виробляє до 200 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки , карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти. Загальний обсяг виробництва продукції досягає 410 тисяч тонн на рік.

"Рошен"поставляє свою продукцію в Росію, Казахстан, Узбекистан, Киргизію, Азербайджан, Вірменію, Молдову, Естонію, Латвію, Литву, США, Канаду, Німеччину, Ізраїль.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 18:07

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.