Загальний обсяг депозитів з початку року збільшився на 80 млрд грн

За січень – жовтень 2013 року загальний обсяг депозитів юридичних та фізичних осіб збільшився на 80 млрд грн, або на 14%. Зокрема, кошти, залучені від фізичних осіб, зросли на 65 млрд грн (на 18%), а від юридичних осіб – на 15 млрд грн (на 7%).

Про це УНН повідомили у прес-службі НБУ.

"Слід відзначити, що і юридичні, і фізичні особи надавали перевагу депозитам у національній валюті. Так за 10 місяців поточного року збільшення коштів населення в банках більш ніж на 90% було забезпечено нарощенням вкладів у національній валюті, а за коштами юридичних осіб увесь приріст відбувся за рахунок вкладів у національній валюті.

Приріст депозитної бази банків забезпечений переважно за рахунок збільшення кількості довгострокових вкладів, питома вага яких у загальному обсязі депозитів юридичних та фізичних осіб зросла на 5,6 процентного пункта — майже до 42%. Основною складовою довгострокових депозитів є кошти населення", — йдеться у повдіомленні.

"На сьогодні населення надає перевагу довгостроковим вкладам, які становлять більше половини загального обсягу коштів, залучених від фізичних осіб", — розповів заступник Голови Національного банку України Олексій Ткаченко.

Нагадаємо, що для банків депозитні кошти є одним з основних джерел ресурсної бази, яка використовується ними для проведення активних операцій, переважно кредитування.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 6:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.