Уряд Латвії пішов у відставку через обвал у супермаркеті

Прем'єр Латвії Валдіс Домбровскіс оголосив про відставку очолюваного ним уряду.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"З урахуванням золітудської трагедії та всіх пов'язаних із нею обставин потрібен уряд, що має підтримку парламентської більшості та здатний вирішити ситуацію, яка склалася в країні, і я оголошую про свою відставку з посади прем'єр-міністра, беручи на себе політичну відповідальність за цю трагедію", – заявив В.Домбровскіс у середу журналістам після щотижневої зустрічі з президентом держави Андрісом Берзиньшем.

В.Домбровскіс подякував жителям Латвії за підтримку й вибачився за зроблені помилки.

"Хочу подякувати латвійському суспільству за ту підтримку, яку я відчував у скрутний час подолання фінансово-економічної кризи, і яка дасть змогу Латвії повернутися на шлях зростання. Я прошу вибачення за ті речі, які не вдалися. Вважаю, що нині справді потрібен новий уряд, якому необхідна підтримка більшості в сеймі і який з новим мандатом довіри зуміє вирішити наявні в країні проблеми", – сказав він.

Раніше в середу державний секретар Мінекономіки Латвії Юріс Пуце, котрий курирував будівельну галузь, оголосив, що подає у відставку після повідомлень латвійських ЗМІ про зв'язки благодійного фонду його дружини з будівельною компанією, яка спорудила супермаркет, що обвалився минулого тижня.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 2:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.