Грузія парафувала угоду про асоціацію з ЄС

Процес технічного парафування угоди щодо асоціації Грузії з Євросоюзом, який у четвер проходив у МЗС Литви, завершився повідомила представник прес-служби грузинського МЗС.

Про це інформує "Новості-Грузія".

Ту частину документа, яка стосується асоціацію з ЄС, підписував перший заступник міністра закордонних справ Грузії Давид Залкаліані, а яка стосується вільної торгівлі – заступник міністра економіки та сталого розвитку Грузії Михайло Джанелідзе.

З боку Євросоюзу документ підписали керівник департаменту зовнішньополітичної служби ЄС з питань країн Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії Гуннар Віганд і глава підрозділу генерального департаменту з питань торгівлі Європейської комісії Філіп Куїссон (Philippe Cuisson).

На те, щоб засвідчити більше 1000 сторінок документа, знадобилося кілька годин.

Офіційна церемонія парафування відбудеться 29 листопада, документ символічно підпише глава МЗС Грузії Майя Панджікідзе .

Грузинська сторона очікує, що угода остаточно буде підписано у вересні 2014 року.

"Кожен день до і після підписання угоди повинен бути спрямований на здійснення Грузією повного політичного асоціювання і поетапної економічної інтеграції в європейську сім'ю", – заявив журналістам заступник міністра закордонних справ Давид Залкаліані.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 серпня 2022, 9:44

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.