ДТЕК змінила директорів двох ТЕС

Найбільший приватний енергохолдинг України ДТЕК змінив директорів Бурштинської ТЕС ПАТ "ДТЕК Західенерго" (Львів) та Курахівської ТЕС ТОВ "ДТЕК Східенерго " (Донецьк).

Про це повідомила прес-служба компанії, передає "Інтерфакс-Україна".

Виконуючим обов'язки директора Бурштинської ТЕС рішенням наглядової ради "Західенерго" від 28 листопада призначений Василь Немченко, який з 2005 року працював головним інженером станції і працює на ній 36 років.

Немченко змінив на посаді керівника Бурштинської ТЕС Михайла Мальованого, який "виконав поставлені перед ним завдання, передбачені річним контрактом, і залишив свою посаду".

Перед Немченко поставлені завдання проведення успішної реконструкцій енергоблоків та керівництва ремонтної кампанією щодо зменшення аварійності в роботі енергообладнання та підвищення надійності роботи блоків в осінньо-зимовий період.

Директором Курахівської ТЕС призначений Анатолій Боричевський, який з листопада 2010 року обіймав посаду головного інженера станції і працює на підприємстві більше 20 років.

За словами нового керівника Курахівської ТЕС, для подальшого розвитку станції буде проведена модернізація ще на трьох енергоблоках (крім вже проведеної реконструкції чотирьох блоків), що дозволить збільшити маневреність обладнання, автоматизувати всі робочі процеси блоку і знизити рівень викидів в атмосферу.


"ДТЕК Західенерго" експлуатує 23 енергоблоки на Бурштинській, Ладижинській і Добротвірської ТЕС сумарною встановленою потужністю 4628,5 МВт. ДТЕК володіє 72,2 % акцій "Західенерго", ще 25% компанії належить державі в особі НАК "ЕКУ".

"
ДТЕК Східенерго" експлуатує 17 енергоблоків на Зуївській, Курахівської та Луганської ТЕС сумарною встановленою електричною потужністю 4247 МВт. ДТЕК володіє 100% в статутному капіталі "Східенерго".

ДТЕК об
єднує енергетичні активи групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 21:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.