За рік українські товстосуми стали ще багатшими

Рекордсменами зі збільшення своїх активів стали: Борис Кауфман – плюс 370%, Олександр і Галина Гереги – 212% і Олександр Янукович – 177%.

Про це повідомляє ТСН.

Незважаючи на кризу в економіці, за рік капітали більшості товстосумів тільки зросли. Про це свідчать дані рейтингу найбагатших українців "Золота сотня" журналу "Кореспондент", складеного спільно з інвестиційною компанією Dragon Capital.

На першому місці рейтингу, як і в минулі вісім років, розмістився мільярдер Рінат Ахметов. За 2013 рік його статки зросли з $17,8 млрд до $18,3 млрд.

На другому місці опинився Геннадій Боголюбов, який збільшив свій капітал до $3,9 млрд з $3,3 млрд у 2012 році. Третє місце рейтингу отримав партнер Боголюбова – Ігор Коломойський. Його статок зріс до $3,5 млрд з $3,4 млрд. На четвертому місці списку Віктор Пінчук, його капітал зменшився з $3,2 млрд до $2,98 млрд.

А ось новий депутат парламенту Вадим Новинський в цьому році втратив третє місце рейтингу, опустившись на дві сходинки – вартість його активів скоротилася з $3,3 млрд до $2,8 млрд.

Загальні статки всіх фігурантів рейтингу оцінюються в $67 млрд. При цьому чверть всіх капіталів зароблені в металургії та гірничодобувній промисловості.

Близько 14% товстосумів вийшли з агробізнесу та харчопрому, 13% з енергетики, 11% з нерухомості. 7% було зароблено в нафтогазовій галузі, 6% – в ритейлі, майже 5% – в медіа, 4% – у машинобудуванні, 3% – у хімічній промисловості, близько 2% – у спорті.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 червня 2020, 3:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.