Втягненим у махінації британським трейдерам бракує адвокатів

Британські трейдери, що опинилися об'єктом розслідувань за звинуваченнями в маніпулюванні індикативними ставками, можуть зіткнутися з такою проблемою, як пошук хорошого адвоката.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Кращі юристи, що спеціалізуються на злочинах "білих комірців", за останні кілька місяців зафіксували рекордне число звернень працівників фінансової сфери за консультаціями в рамках перевірок , пов'язаних з Лондонської міжбанківської ставкою пропозиції (LIBOR), а також махінаціями з валютами, деривативами та індикативними цінами на дорогоцінні метали .

Всього 5-7 адвокатських контор Лондона спеціалізуються на юридичних послугах для приватних осіб, що зіткнулися з перевірками регуляторів і судовими розслідуваннями, тоді як найбільші британські та американські юридичні фірми традиційно представляють інтереси організацій. Зростання числа перевірок означає, що все частіше і частіше найдосвідченіші адвокати, що представляють інтереси приватних осіб, відмовляють трейдерам.

"Спостерігається безпрецедентне збільшення числа громадян, що звертаються за юридичною консультацією. Кількість таких адвокатів обмежена, оскільки до останнього часу спеціалізація на злочинах «білих комірців'' в основному вважалася дуже специфічною", сказав адвокат юрфірми Corker Binning Девід Коркер.

За даними Bloomberg, Corker Binning входить до четвірки найбільших британських юрфірм, що спеціалізуються на захисті обвинувачених у злочинному шахрайстві.

Приватним особам, які виявляються причетними до таких правопорушень, може загрожувати штраф, заборона на роботу у фінансовій галузі або кримінальна відповідальність, якщо в справу втручається прокуратура. У рамках справ про LIBOR звинувачення були пред'явлені семи фінансистам в США і Великобританії. До теперішнього часу регулятори оштрафували вже кілька великих банків на загальну суму $ 3,7 млрд.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 жовтня 2020, 20:33

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.