Участь у МС уже приносить РФ, Казахстану й Білорусі відчутні дивіденди, – Путін

Президент Росії Володимир Путін відзначає позитивний ефект від формування Митного союзу для РФ, Казахстану і Білорусії.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Участь у Митному союзі і Єдиному економічному просторі вже приносить Росії, Казахстану і Білорусії відчутні дивіденди", – заявив він на засіданні Третього російсько-вірменського форуму в Гюмрі.

В.Путін наголосив, що, незважаючи на несприятливу економічну кон'юнктуру останніх років, у першому півріччі 2013 ВВП країн "трійки" збільшився на 1,7%. При цьому, за його словами, зняття митних та адміністративних бар'єрів сприяє росту товарообігу, обсяг торгівлі в рамках МС і ЄЕП у січні-серпні додав 2% (без урахування паливно-енергетичної продукції).

"Принципово новим явищем стає конкуренція національних юрисдикцій в цьому зв'язку. Тепер підприємці країн МС можуть вибирати місце реєстрації своїх компаній. Для державних органів це стимул створювати комфортні умови ведення бізнесу", – зазначив В.Путін.

Президент РФ висловив упевненість, що приєднання Вірменії до євразійського інтеграційного проекту "серйозно зміцнить її економічний потенціал, сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату, нарощування прямих ділових контактів, в тому числі, на міжрегіональному рівні".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 14:10

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.