Відмова від угоди з ЄС пов’язана з економічними інтересами, – Янукович

Президент Віктор Янукович заявив, що дії влади під час підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом спрямовані на захист національних інтересів.

Про це він сказав у інтерв’ю провідним українським телеканалам, повідомили в прес-службі президента.

«Ми сьогодні хочемо досягти кращих умов у цій Угоді, тому що це пов’язано з нашими економічними інтересами, перш за все», – сказав Янукович.

«Якщо ми кажемо, що ми хочемо покращити умови, то ми хочемо покращити умови для всіх», – зазначив Віктор Янукович.

У зв'язку з цим глава держави наголосив на необхідності проведення окремої дискусії в Україні щодо підписання Угоди про асоціацію.

«Я не тільки пропоную, а вважаю, що ми зобов’язані провести цю дискусію, щоб громадянське суспільство дало оцінку, чого ми хочемо досягти, яких умов, і чому ми ставимо так питання. Дуже важливе розуміння того, що ми відстоюємо наші інтереси», – підкреслив Президент.

За словами Глави держави, при підготовці Угоди про асоціацію з ЄС дуже багато робилось поспіхом.

«Ті виконавці, які готували цю угоду,.. багато кого з них вже немає при владі, хтось не працює і вони не будуть нести за це відповідальність», – наголосив Віктор Янукович, додавши, що підписання Угоди про асоціацію на менш вигідних умовах «буде на нашій совісті».

Коментуючи ситуацію з непідписанням у Вільнюсі Угоди про асоціацію, Янукович, зокрема, зазначив, що в цьому винний в тому числі чинний уряд. «Але нині діючий уряд не мовчить, вони кажуть про це голосно», – сказав Віктор Янукович, додавши, що про ризики для економіки України в разі підписання угоди з ЄС застерігали також в Академії наук.

«Мова іде про умови, в яких ми опинимося після підписання цієї Угоди, і якщо це нас задовольняє – я за це, я цього дуже хочу. Якщо не задовольняє – я зобов’язаний робити все, щоб ми захистили наші власні інтереси», – наголосив глава держави.

«Що це за угода, коли нас беруть і «нахиляють»? Я, наприклад, вважаю, що ми не повинні піддаватись, ми повинні захищати свої власні інтереси», – сказав Віктор Янукович.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 20:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.