Україна проведе переговори з ЄС щодо Угоди про асоціацію, – Янукович

Найближчим часом Україна проведе переговори з представниками Європейського Союзу щодо умов підписання Угоди про асоціацію.

Про це президент Віктор Янукович повідомив під час інтерв’ю журналістам українських телеканалів, повідомили в прес-службі глави держави.

Глава держави повідомив, що в понеділок мав телефонну розмову з президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу, під час якої було досягнуто домовленості про візит української робочої групи до Брюсселя для продовження обговорення умов підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС.

«За домовленістю готуємо таку робочу групу, яка поїде в Брюссель, і ми почнемо цей діалог», – повідомив Віктор Янукович.

Він назвав ці перемовини непростими. «Дуже важкий цей діалог з двох сторін, тому що повертатись до змін умов цієї Угоди дуже важко. Але ми хочемо бути чесними – це перше. І друге – ми хочемо бути прозорими. І третє – ми хочемо відстоювати нашу позицію. Ми хочемо такі умови знайти, які б нас задовольняли», – наголосив президент.

На його переконання, відтермінування підписання дозволить суспільству отримати більше інформації про переваги Угоди.

«Ця пауза дасть нам можливість – і нашому суспільству, і нашим товаровиробникам – більш чітко уявити, що це нам дає всім», – пояснив він.

За словами Януковича, підхід до вирішення цього питання має бути виваженим. «Ми не повинні ніколи поспішати робити такі відповідальні кроки. Це не іграшки, це наші інтереси, наша економіка, це наші заробітні плати, пенсії, бюджет і все інше», – заявив глава держави.Коментарі

Додати коментар


Сергий

НАРОД должен потребовать от оппозиции на майдане обнародования документов по евроасоциации! Мы хотим знать за что мы стоим! Оппозиция ты с народом или против?! Мы требуем опубликования директив которые Украина будет выполнять после подписания ассоциации! Если вы откажетесь обнародовать мы расходимся по домам!

юра

а может надо спешить! мы и так неспешили, что все развалено, разкрадено,с нашими багатствами живем беднее прибалтов........

ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 20:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.