Акції "Газпрому" впали до мінімуму за три місяці

Ринок акцій РФ вдень у вівторок знижується слідом за американськими і азіатськими біржовими індексами.

Як повідомляє РІА "Новості", індекс ММВБ до 13.03 мск знижувався на 1,1% – до 1456,83 пункту (мінімум з 4 жовтня), індекс РТС – на 1,4% до 1379,01 пункту (мінімум з 10 вересня).

Індекс РТС вийшов на тримісячні, а ММВБ – на двомісячні мінімуми. Тон падіння задають акції "Газпрому", ціна яких досягла мінімальних значень з початку вересня.

При цьому ціна акцій "Газпрому" (-1,4 %) досягла мінімуму з 6 вересня ( 139,5 рубля). ADR газової компанії на Nasdaq також досягли тримісячного мінімуму (близько $8,4).

Папери "Газпрому " страждають від очікувань з приводу падіння світових цін на нафту на початку наступного року, вважає аналітик Bank of America Merrill Lynch Карен Костанян.

"Український фактор також накладає свій відбиток. Масові акції протесту з вимогою відставки уряду України можуть ускладнити транзит газу з РФ до Європи. Крім того, в ситуації, що склалася Україна може попросити знижку на газ. Однак ризики знижки невисокі, оскільки вона може бути компенсована зростанням обсягів поставок газу", – додав експерт.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 квітня 2021, 4:50

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.