"Укрзалізниця" розділить функції ремонту та експлуатації колії

Реформування залізничної галузі дозволить розділити функції ремонту та експлуатації залізничної колії.

Про це повідомив журналістам начальник головного управління колійного господарства "Укрзалізниці" Євген Юрковський в Києві у вівторок, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Найголовніше для нас - це поділ експлуатації і ремонту колій. Зараз обидві ці функції виконують одні й ті ж підприємства, конкуренції немає", - підкреслив він.

За словами Юрковського, починаючи з 2000 року "Укрзалізниця" в колійному господарстві проводить ряд реформ, зокрема, створено спеціалізовані підприємства, такі як Центр діагностики шляху та Український центр механізації колійних робіт, що дозволило консолідувати ресурси.

"Зокрема, ми закупили більше 50 одиниць колійної техніки різного типу, виділили цю техніку в окреме підприємство - Український центр організації колійних робіт. Крім того, організували на кожній залізниці вузькоспеціалізовані центри механізації колійних робіт", - сказав він.

Крім того, для якісного контролю за технічним станом колії з 2000 по 2013 рр. придбано десять вагонів-колієвимірювачів, вісім вагонів-дефектоскопів і дві дефектоскопні мотрисі з електронними бортовими системами реєстрації результатів проміру.

Залізницям також поставлено 400 дефектоскопних візків суцільного контролю рейок з електронними реєстраторами.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 травня 2019, 14:25

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.