Об’єднання Укрсоцбанку та Унікредит Банку завершено

Процес інтеграції Укрсоцбанку та Унікредит Банку (обидва - Київ) завершено.

Про це заявив голова правління новооб'єднаної фінустанови UniCredit Bank Граціано Камелі на прес-конференції в Києві у вівторок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Процес інтеграції завершений. Ми повністю задоволені результатами, яких досягли, отримавши більш сильний і потужний банк в кожному сегменті ринку (...) Тепер ми будемо використовувати отримані переваги, щоб рухатися вперед", - сказав Камелі.

За його словами, з урахуванням формальних процедур весь процес злиття буде завершено в другому кварталі 2014 р. Зокрема, ще належить провести ліквідацію юридичної особи УніКредит Банк.

Камелі повідомив, що об'єднаний банк збереже пріоритети з кредитування великих корпоративних клієнтів, у тому числі підприємств-експортерів, а також роздрібних клієнтів.

Як повідомив в ході прес-конференції фінансовий директор UniCredit Bank Джакомо Волпі, інвестиції в процес злиття двох банків в поточному році склав 18-20 млн грн. Роком раніше було проведено ребрендинг відділень Укрсоцбанку та Унікредит Банку з переходом на загальний бренд UniCredit, який обійшовся в суму близько 10 млн грн.

Станом на 2 грудня 2013 р. сукупні активи інтегрованого UniCredit Bank становлять 41 млрд грн. Клієнтів обслуговують 435 його відділень, чотири з яких надають послуги Private Banking. Загальна кількість співробітників об'єднаного банку становить 6,164 тис. грн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, 22:35

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.