Детройт офіційно визнано банкрутом

Детройт, столиця американського автопрому, офіційно визнаний банкрутом – це найбільше муніципальне банкрутство в історії США .

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на газету The Wall Street Journal.

Федеральний суд США визнав місто банкрутом через п'ять місяцем після того, як Детройт звернувся до суду , попросивши захисту від кредиторів.

Суддя Стівен Роддс визнав, що Детройт розорений і може провести реструктуризацію своїх боргів, складових близько $18 млрд, в рамках закону про банкрутство.

Приблизно половина заборгованості Детройта – це борги пенсійним фондам, страховим компаніям, що оплачують послуги охорони здоров'я, а також міським службовцям. Загальне число кредиторів міста складає більше 100.

В рамках закону про банкрутство Детройт не зобов'язаний розплачуватися за боргами. Більш того, за рішенням суду місто може скоротити соціальні виплати і пенсії.

Таке рішення викликало невдоволення профспілок державних службовців та правозахисників, які готуються подати апеляцію.

Кризовий керуючий Детройта Кевін Орр назвав рішення суду можливістю для міста і його кредиторів спільними зусиллями створити план скорочення боргу.

Суд запропонував Детройту представити план виправлення ситуації до 1 березня 2014 року.

Минулого місяця суд засудив колишнього мера Детройта Куейма Килпатрика, що займав цей пост з 2002 по 2008 рік, до 28 років позбавлення волі за звинуваченням у причетності до корупційних схем. Раніше цього року К.Кілпатрік був визнаний винним у вимаганні за попередньою змовою, шахрайстві, а також у порушенні податкового законодавства.

Детройт вважається столицею американської автомобільної промисловості. У самому місті і його околицях розташовані штаб-квартири "трійки" американських виробників – GM, Ford і Chrysler.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, :56

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.