"Метінвест" анонсував найбільший екологічний проект в Україні

Гірничо-металургійна група "Метінвест" направить на реконструкцію газоочисного обладнання аглофабрики Маріупольського меткомбінату (ММК) ім. Ілліча (Донецька обл.) $220 млн у період з 2013 по 2020 роки.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", контракт на базовий інжиніринг реконструкції аглофабрики між "Метінвестом" і Termokimik Corporation (Італія) підписали гендиректор групи Ігор Сирий і президент та СЕО італійської компанії Джанлуїджі Кастеллани в Маріуполі в середу.

За словами Сирого, цей проект є найбільшим за масштабами реалізації та обсягами інвестицій екологічним проектом за всю історію незалежності України. "Це унікальний масштабний проект реконструкції газоочисного обладнання", - сказав він.

Проект є частиною міської програми Маріуполя з охорони навколишнього середовища до 2020 року, при цьому викиди на аглофабриці ММК ім. Ілліча будуть приведені до міжнародних стандартів до 2018 року.

Сирий зазначив, що реалізація проекту ускладнена тим, що аглофабріка не зупиняється та продовжує випускати продукцію для ММК ім. Ілліча та "Азовсталі".

Він нагадав, що рік тому було вирішено закрити аглофабрику "Азовсталі". Реконструкція аглофабрики ММК ім. Ілліча проводиться після аналогічних рішень на "Запоріжсталі" та Єнакіївському метзаводі.

У грудні 2013 р. був підписаний договір з ТОВ "Гіпромез" на виконання проектних робіт. Паралельно з розробкою основних технічних рішень проводилися попередні опрацювання технологій постачальників устаткування. За результатами технічного тендеру до подальшої участі допустили фірми SVAI (Австрія), Paul Wurth (Люксембург), Hamon Research (Бельгія), STG (Італія), Termokimik (Італія). Переможцем тендеру визначено компанію Termokimik.

Перший етап реконструкції передбачає впровадження першого ступеня газоочистки в період з 2015 по 2020 роки, що включає заміну по дві агломашини на рік.

На другому етапі здійснюється друга ступінь газоочистки, що буде проведена в 2015-2016 рр. у зонах спікання агломашин №1-12 та зонах охолодження агломашин №7-12, протягом 2017-2018 рр. - у зонах спікання агломашин №1-6.

Після реконструкції аглофабрики відбудеться зниження викидів пилу та оксиду сірки із зони спікання на 85% і 30% відповідно.

Також очикується зниження викидів пилу від зони охолодження на 90%.

У результаті реконструкції аглофабріка досягне кращих міжнародних стандартів щодо викидів оксиду сірки та пилу.

Аглофабрика ММК ім. Ілліча була введена в експлуатацію в 1966 році. На проектну потужність 12 млн тонн агломерату на рік аглофабріка вийшла в 1969 році після введення в роботу другого аглокорпусу.

"Метінвест" - вертикально інтегрована гірничо-металургійна група.

Акціонерами групи "Метінвест" є СКМ (71,25 %) та "Смарт-холдинг" (23,75%), які беруть участь в управлінні групою на партнерських засадах.

100% акцій СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.Коментарі

Додати коментар


Віктор

Усього лише вартість недобудованої Ахметовської квартири у Лондоні.І п"ята частина того що він витратив на свою забавку - футбольний клуб "Шахтар".

ГОЛОВНЕ на 14 червня 2021, 15:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.