НБУ: "Банківська система має достатній запас ліквідності"

Національний банк України (НБУ) констатує стабільну роботу банківської системи та наявність запасу ліквідності.

Про це заявила директор департаменту нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду НБУ Наталія Іваненко в ході круглого столу в Києві у середу, повідомляють "Українські новини".

"Події, які відбуваються, жодним чином не вплинули на стабільність роботи банківської системи. Банківська система працює стабільно й має достатній запас ліквідності", - сказала вона.

Заступник директора генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олександр Арсенюк додав, що ситуація є контрольованою й регулятор готовий збільшити присутність на грошово-кредитному ринку в разі необхідності.

Український процесінговий центр (UPC, Київ), що здійснює технічну й консалтингову підтримку банків, що працюють на ринку платіжних карток, вказує на стабільну роботу банкоматів і відсутність масового зняття готівки з платіжних карток.Коментарі

Додати коментар


Алексей

НБУ достаточно сильная структура, способная вовремя и эффективно отреагировать на любые дестабилизирующие факторы, тем более, что банковская система является основой экономики страны и внимание к ней должно быть повышенным. Тем более, на мой взгляд, люди не дураки, не побегут за вкладами в банк, как только на эту тему появятся провокации, ведь если произошел кардинальный рост депозитов за счет долгосрочных вкладов в сентябре, то в декабре люди не пойдут их забирать в ущерб своей прибыли.

222

УВАГА !!! «ЗАХІДІНКОМБАНК» вкрав Ваші депозити? Луцька прокуратура ( 43025 м.Луцьк, вул. Винниченка, 13, тел. (0332) 72-31-01 ) приймає заяви вкладників цього збанкрутілого «банку» щодо повернення депозитів.Не гайте часу. Київська, Львівська та Херсонські філії вже закрита. «Гарант» покриває цей збанкрутілий «банк». Януковичу - НІ !!!

ГОЛОВНЕ на 03 березня 2021, 16:27

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.