Курченко зареєстрував кілька торгових компаній в Україні

Група компаній "ВЕТЕК" зареєструвала ТОВ "Торговий дім ВЕТЕК", ТОВ "Торговий дім ВЕТЕК Газ" і ТОВ "ВЕТЕК Нафтопродукт" (усі – Київ) для здійснення торговельної діяльності в Україні.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб , власником усіх трьох структур значиться кіпрська Vetek Trading Ltd .

Раніше група також зареєструвала в Швейцарії компанії Vetek Gas Trading and Supply SA і Vetek Trading SA, основною діяльністю яких стануть торгові операції з вуглеводневою сировиною.

До структури групи також входить ТОВ "ВЕТЕК Україна" (Київ, власник – кіпрська Erwin Capital Ltd .), ТОВ "ВЕТЕК Медіа" (Київ, власник – кіпрська Vetek Management Ltd.), І ТОВ "ВЕТЕК Медіа Інвест" (Київ, власник – гонконгська Bentley Overseas Ltd.), ТОВ "ВЕТЕК" (Донецьк, власник – Денис Путілов), ТОВ "Дослідницька група ВЕТЕК" (Київ, власник – ТОВ "ВЕТЕК Україна"), ТОВ "Торгово-промислова компанія "ВЕТЕК" (Донецьк, власники – Сусанна Костенко, Олексій Стрільців та Ірина Пономарьова).

ВЕТЕК спеціалізується на торгівлі нафтопродуктами , скрапленим та природним газом. За даними групи, вона експлуатує близько 150 АЗС в Україні, реалізує скраплений газ через 30 власних і 50 партнерських АГЗС в Україну, 170 власних АГЗС (під брендом Sparschwein ) у Німеччині.

ВЕТЕК володіє Одеським НПЗ, Херсонським нафтоперевалочним комплексом, медіагрупою UMH, значною часткою в Брокбізнесбанку.

Власником ГК є підприємець Сергій Курченко, який наприкінці 2012 купив футбольний клуб " Металіст" ( Харків).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 червня 2020, 19:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.