Заборгованість із зарплати скоротилася на 111 млн

Починаючи з березня, заборгованість із заробітної плати в Україні скоротилася на 111,8 млн грн., або на 10%, заявила глава Мінсоцполітики Наталія Королевська.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", про це вона сказала під час засідання Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат.

«Починаючи з березня цього року, ми маємо позитивну динаміку скорочення заборгованості із заробітної плати, – за цей період вона зменшилася на 111,8 млн. грн. або на 10%», – заявила Наталія Королевська.

За словами Міністра, скоротилася також кількість підприємств, які мали таку заборгованість: на сьогодні їх на 571 менше, ніж на початок року. Водночас, за словами Наталії Королевської, існує багато питань, які потребують якнайшвидшого реагування.

Одне з них – стан погашення заборгованості на підприємствах, які підпорядковані центральним органам виконавчої влади.

«За даними щотижневого моніторингу, сума заборгованості із заробітної плати на державних підприємствах станом на 2 грудня цього року склала 428,6 млн грн. При цьому у порівнянні з початком року сума боргу зменшилася на 31,4 млн грн. або на 7,3%», – повідомила вона.

Як зазначила Наталія Королевська, найбільші суми заборгованості на підприємствах Державного концерну «Укроборонпром», Фонду держмайна, Мінпромполітики, Міненерговугілля, Мінінфраструктури та ще 10 центральних органів виконавчої влади.

«Заборгованість із заробітної плати цих підприємств на зазначену дату складає 99,2% від загальної суми заборгованості підприємств центральних органів виконавчої влади», – уточнила міністр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 8:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.