У Брюселі технічно готуються до діалогу щодо Угоди про асоціацію

Київ і Брюссель проводять технічну підготовку майбутнього діалогу України та ЄС про деякі аспекти імплементації Угоди про асоціацію та глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на представника глави європейської дипломатії Кетрін Ештон Майу Косьянчич, консультації на технічному рівні проходять в четвер у Брюсселі.

Нагадавши, що відповідні домовленості були досягнуті в ході телефонної розмови президента України Віктора Януковича і президента Європейської комісії Жозе Мануеля Баррозу, представник ЄС сказала: "Щоб підготувати цей візит, сьогодні ми проведемо технічне засідання, щоб позначити основні елементи, як про це говорили президенти Янукович і Баррозу".

Відповідаючи на питання про можливу участь представників української опозиції в майбутньому діалозі, як про це раніше заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, М.Косьянчіч констатувала, що станом на сьогодні рівень майбутньої зустрічі ще не визначено.

Разом з тим вона нагадала позицію Європейської комісії, відповідно до якої Брюссель закликає сторони до діалогу. "Ми закликали їх розпочати цей діалог", – наголсила М.Косьянчіч.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, 12:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.