"Овостар Юніон" призначила виконавчого директора

Рада директорів агропромислової групи компаній "Овостар Юніон", одного з провідних виробників яєць і яєчних продуктів, призначила виконавчим директором Сергія Совгіра, який раніше обіймав посаду виконавчого директора в групі Lauffer.

Про це інформує "Інтерфакс-Україна" з посиланням на повідомлення компанії на Варшавській фондовій біржі в четвер.

Совгір має великий досвід управління в харчовій промисловості та агропромисловому комплексі, зокрема обіймав керівну посаду в одному з найбільших виробників хліба в Україні - групі компаній Lauffer.

Крім цього, на посаду фінансового директора призначена Тетяна Комарова, яка раніше займала аналогічну посаду в компанії "Укрпродукт Груп", великому українському виробнику фасованого масла та плавленого сиру.

У першому півріччі 2013 року "Овостар Юніон" скоротила чистий прибуток порівняно з аналогічним періодом 2012 року на 44% - до $6,74 млн. Виручка збільшилася на 19% - до $33,1 млн.

Ovostar Union NV, холдингова компанія одного з найбільших українських виробників яєць та яєчних продуктів "Овостар Юніон", в середині червня 2011 провела IPO 25% акцій на Варшавській фондовій біржі і залучила $33,2 млн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 20:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.