Moody's знизило рейтинг банку "Фінанси та кредит"

Міжнародне рейтингове агентство Moody's понизило рейтинг банку "Фінанси та кредит", що входить до групи найбільших, з Caa1 - до Caa2.

Про це інформують "Українські новини" з посиланням на повідомлення Moody's.

Moody's знизило довгострокові рейтинги банку за зобов'язаннями у національній валюті з Caa1 - до Caa2, довгостроковий незабезпечений рейтинг в інвалюті з Caa1 - до Са, а також за національною шкалою з Ba3.ua - до B3.ua.

Агентство також підтвердило рейтинг фінансової стабільності банку на рівні E і короткостроковий рейтинг за зобов'язаннями у національній та іноземній валютах Non Prime.

Прогноз за довгостроковими рейтингами у національній та інвалюті перебуває на перегляді з можливістю зниження.

Агентство пояснює, що зниження рейтингу викликане рішенням банку запропонувати власникам його єврооблігацій на 95 млн доларів реструктуризувати випуск, що приведе до збитків кредиторів.

За класифікацією Moody's боргові зобов'язання з рейтингом Caa вважаються зобов'язаннями дуже низької якості та піддані дуже високому кредитному ризику.

Модифікатор С указує, що зобов'язання перебуває в нижній частині цієї загальної рейтингової категорії.

Наприкінці листопада банк "Фінанси та кредит" запропонував власникам його єврооблігацій на 95 млн доларів реструктуризувати випуск.

Акціонерами банку станом на 1 жовтня є ТОВ "Асканія" (46,50%), ПрАТ "F&C Realty" (49,97%), ВАТ "Київмедпрепарат Україна" (2,62%), НАК "Нафтогаз України" (0,55%).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 20:06

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.