Арбузов доручив готувати імплементацію Угоди про асоціацію

Сергій Арбузов доручив економічному блоку уряду створити міжвідомчу комісію з питань впровадження торгово-економічних і секторальних положень угоди про асоціацію між Україною і ЄС, а також провести її засідання.

Про це повідомляють "Українські Новини".

Зокрема, Арбузов доручив підготувати позиційний документ про підготовку та імплементацію парафованого проекту угоди про асоціацію з ЄС.

Документ має враховувати підходи ЄС до консультацій із приводу умов підписання угоди й макроекономічної ситуації в Україні, прогнозів впливу тарифної лібералізації на формування дохідної частини державного бюджету.

Крім того, документ має передбачати оцінку вартості розробки й введення законодавчих актів, які повинні бути наведені у відповідність до законодавства ЄС, а також аналіз впливу режиму вільної торгівлі з ЄС на формування експортної номенклатури при торгівлі з державами-членами СНГ і країнами Митного союзу Єдиного економічного простору (Росія, Білорусь, Казахстан).

Крім цього, має бути прийнято до відома залучення фінансової й технічної допомоги ЄС, міжнародних фінансових організацій і країн-донорів для імплементації угоди.

Також Арбузов доручив міністрові економічного розвитку та торгівлі Ігорю Прасолову й урядовому уповноваженому з питань європейської інтеграції Валерію П'ятницькому підготувати і подати пакет документів про проведення консультацій членів міжвідомчої групи із представниками Європейської комісії (9-10 грудня 2013 року).

У пакеті має бути передбачено графік імплементації парафованої угоди про асоціацію, а також узгодження аспектів його імплементації, у тому числі в рамках підготовки Дорожньої карти.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 1:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.