Питання перегляду ціни газу для України не обговорювалося, – Міненерго РФ

Питання перегляду контрактів щодо постачання російського газу Україні, у тому числі в частині зниження цін, на рівні міністерств енергетики РФ та України не обговорювалося.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на заступника голови Міненерго Росії Анатолій Яновський.

"Ми на цю тему з українськими колегами навіть розмови не вели взагалі. Більш того, в останніх протоколах засідання нашої підкомісії наші українські колеги це питання не піднімали. У протоколі навпаки відзначено, що потрібно суворо дотримуватись раніше укладених контрактів", – сказав він.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Едуард Ставицький заявив, що Україна розраховує на успішне завершення переговорів з Росією про зниження ціни газу до кінця поточного року. Але навіть у разі їх невдачі країні, на його думку , вдасться добитися зниження ціни газу наступного року на 10-15%.

Е.Ставицький відзначав , що Україна вважає справедливою ціну російського газу на рівні близько $280 за 1 тис. куб м, тоді як в поточному році він обходиться країні в середньому по $401-402 за 1 тис. куб м з урахуванням знижки в $100 за пролонгацію договору про розміщення в Криму Чорноморського флоту.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 липня 2020, 21:01

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.