У листопаді промислові ціни впали на 1,3%

Ціни в промисловості після зростання по 0,2% у вересні та жовтні знизилися на 1,3% у листопаді.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Державну службу статистики.

У січні-листопаді промислові ціни знизилися порівняно з аналогічним періодом 2012 р. на 0,5%, однак у порівнянні з початком нинішнього року вони зросли на 0,5%.

У видобувній промисловості та розробці кар'єрів у листопаді порівняно з жовтнем нинішнього року відбулося подорожчання продукції на 1,1%. При цьому у видобутку кам'яного вугілля ціни зросли на 2%, сирої нафти - на 1,6%, залізних руд - 0,6%. Водночас у видобутку каменю, піску та глини ціни знизилися на 0,1%.

Продукція підприємств переробної промисловості в цілому подешевшала на 0,2%. Зокрема, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів відбулося зниження цін на 1,2%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції - на 0,7%, продуктів нафтопереробки, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів - на 0,3%.

Крім того, на 0,6-0,1% підвищилися ціни у виробництві коксу та коксопродуктів, основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, гумових та пластмасових виробів.

У виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів у листопаді порівняно з жовтнем зафіксовано підвищення цін на 0,7%, у тому числі у виробництві цукру - на 4,5%, тютюнових виробів - на 3,8%, молочних продуктів - на 2,4%, переробці та консервуванні фруктів і овочів - на 1,5%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиціонованого повітря відбулося зниження тарифів на 4,8% за рахунок здешевлення електроенергії на 5,2%.

Нагадаємо, що зростання промислових цін у 2012 р. сповільнилося до 0,3% з 14,2% в 2011 р.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 червня 2020, 19:26

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.