Розмір кредиту залежатиме від масштабу реформ в Україні, – МВФ

Розмір кредиту, який може надати Україні МВФ, залежатиме від проведених в країні реформ, заявив постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня".

"До узгодження конкретної суми повинна бути досягнута домовленість про політику, яка б усувала диспропорції та стимулювала зростання, представляючи основу для програми фінансування, яка може знадобитися", – уточнив Ваше.

За його словами, МВФ чекає від української влади підвищення гнучкості обмінного курсу в поєднанні з політикою щодо зміцнення фінансового сектора і скорочення втрат в енергетичному секторі.

"Це, зокрема, допомагало б згладжувати зовнішні шоки, що виникають через нестабільність експортних цін і зовнішнього попиту на українську продукцію, а також підвищити золотовалютні резерви країни і зберегти конкурентоспроможність внутрішніх виробників. У середньостроковій перспективі, ми вважаємо , таргетування інфляції є належної основою грошово-кредитної політики для України, і підготовка до його введення повинна бути прискорена", – заявив Ваше.

Крім того, вже відомий список рекомендацій МВФ він доповнив ще одним пунктом – "всеосяжні структурні реформи для поліпшення бізнес-клімату та стимулювання зростання економіки".

Водночас він зауважив, що про розмір кредитної лінії, яку Міжнародний валютний фонд міг би відкрити Україну, говорити поки що передчасно.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 11:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.