Ахметов і Фірташ претендують на Банк Аваль

Серед охочих купити Райффайзен Банк Аваль – Альфа-банк, Дельта Банк, СКМ і Group DF.

Про це повідомляє "Ліга" з посиланням на "Комерсант-Україна".

Австрійський власник Райффайзен Банку Аваль за допомогою Deutsche Bank, консультанта з продажу установи, знайшов потенційних покупців. "Поки підтвердилася інформація про чотири претендентах: Альфа-банк, Дельта Банк, СКМ (Ріната Ахметова, – ред.) і Group DF (Дмитра Фірташа, – ред.)», – сказало джерело , близьке до переговорів.

За його даними, пройшов перший раунд пропозицій, і 9 грудня австрійці повинні сформувати шорт-лист претендентів, з якими продовжать переговори. «Вони дуже поспішають і хочуть закрити угоду до різдвяних свят", зазначило джерело. "Ми не володіємо такою інформацією і не можемо її коментувати", – заявив керівник прес-служби РБА Леонід Зябрев.

За словами декількох банкірів, за РБА запропонували від 0,6 до 0,7 капіталу. Власний капітал Райффайзен Банку Аваль на 1 жовтня становив 7,2 млрд грн. Отже, за цю установу запропоновано близько €380-450 млн.

"Австрійці натякнули , що хочуть бачити хоча б коефіцієнт 0,8, проте ніхто такої пропозиції не зробив", – відзначив один з банкірів.

"Найбільш вірогідний покупець – все-таки Альфа-банк. З ним давно налагоджені відносини, – стверджує представник іншого претендента на РБА.

Райффайзен Банк Аваль є найбільшою установою з іноземним капіталом (5-е місце за активами, 44,8 млрд грн.).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 лютого 2021, 23:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.