Завтра оголосять експортера електроенергії у 2014 році

На участь у річному аукціоні з експорту електроенергії в 2014 р., який відбудеться 10 грудня, подали заявки п’ять компаній.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на повідомлення Національної енергетичної компанії (НЕК) «Укренерго».

Зокрема, на участь в аукціоні подали заявки держпідприємство «Укрінтеренерго», ТОВ «ТЕК», «Донбасенерго», «ДТЕК Трейдинг» і «ДТЕК Східенерго».

«На спеціальний рахунок ДП «НЕК «Укренерго» надійшли гарантійні внески від п’яти суб'єктів господарської діяльності. Всі п’ять суб'єктів господарювання мають зовнішньоекономічні контракти, узгоджені з системним оператором в частині технічного забезпечення», - йдеться в повідомленні.

«Укренерго» виставить на річний аукціон з експорту електроенергії в 2014 р. доступ до пропускної спроможності перетину України потужністю 5,885 ГВт.

На торги, зокрема, виставлений доступ до 650 МВт перетину «Острів Бурштинської ТЕС - енергосистеми Словаччини, Угорщини, Румунії». Зазначений перетин розбито на 11 лотів. Перетин у напрямку передачі Добротвірська ТЕС - Польща представлено двома лотами обсягом 195 МВт. "Укренерго" також виставляє на торги доступ до перетину об'єднаної енергосистеми (ОЕС) України - ОЕС Білорусі, яке розбите на вісім лотів загальним обсягом 900 МВт. Молдавський перетин представлено на аукціоні 16 лотами загальною потужністю 700 МВт. Пропускна здатність в напрямку Росії представлена ​​12 лотами загальним обсягом 3400 МВт.

Протягом останніх двох років монопольним експортером електроенергії з України є енергетичний холдинг ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова.Коментарі

Додати коментар


Віктор

Ахметов хто ще?

ГОЛОВНЕ на 29 вересня 2020, 19:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.