Вступ до МС відкриє Україні доступ до ОТЛК, – президент РЖД

Об'єднана транспортна логістична компанія стане відкритою для України в разі її входження до Митного союзу, заявив президент ВАТ "Російські залізниці" (РЖД) Володимир Якунін.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", про це він сказав журналістам на конференції "Ринок транспортних послуг" у вівторок.

"ОТЛК не є закритою структурою. Я думаю, що якщо це відбудеться (вступ України в МС - ІФ), то всі учасники тільки привітають вступ такого члена. Не бачу жодних цього протипоказань", – заявив глава РЖД.

ОТЛК планується створити для організації перевезень контейнерних вантажів в рамках Єдиного економічного простору на транзитних маршрутах між Європою та Азією. Згідно бізнес-плану, її загальний вантажообіг до 2020 р. планується довести до 4,2 млн TEU. Також передбачаються інвестиції в рухомий склад, контейнери, термінали та іншу транспортну інфраструктуру в розмірі близько $6,2 млрд.

Сформувати ОТЛК передбачається в 2 етапи. Спочатку РЖД внесуть 50% + 2 акції "Трансконтейнер" і 100% акцій ВАТ "РЖД Логістика", а Білоруська залізниця і "Казахстан Темір Жоли" здійснять грошовий внесок (при паритетному управлінні). Потім білоруська і казахстанська сторони, як очікується, внесуть в капітал СП активи: перша – оператора "Белінтертранс" і термінал в Бресті, друга – "Казтранссервіс" і термінали "Достик" і "Алтиконь". При цьому частки засновників визначатимуться виходячи з ринкової вартості внесеного майна. Модель створення ОТЛК передбачає можливість доведення часток партнерів до паритету.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 жовтня 2020, 3:54

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.