ДТЕК закрив угоду з купівлі "Нафтогазвидобування"

ДТЕК завершив придбання контрольного пакета акцій найбільшої приватної газодобувної компанії в Україні ПрАТ "Нафтогазвидобування".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-служба компанії у вівторок.

За її даними, "Нафтогазвидобування" розробляє Семиренківське і Мачуське родовища в Полтавській області, доведені запаси газу яких оцінюються в 20 млрд куб м, газового конденсату – 2 млн тонн.

Згідно з новою інвестиційною програмою компанії, інвестиції в розвиток виробництва в 2014 році складуть 1,4 млрд грн, що дозволить збільшити видобуток газу в два рази – з 500 млн куб м в поточному році до 1 млрд куб м – у 2014.

Наразі "Нафтогазвидобування" експлуатує 10 свердловин. За останні півроку компанія почала їх модернізацію, яку планується завершити в 2014 році. Паралельно кожна свердловина вивчається з метою визначення найбільш оптимальних умов експлуатації згідно з сучасними світовими технологіями газовидобутку. Завдяки цим діям за останні шість місяців компанії вдалося збільшити видобуток на кожному відремонтованому об'єкті в середньому на 30%.

У ДТЕК також відзначили, що "Нафтогазвидобування" починає активну буріння нових свердловин. Одну планується ввести в експлуатацію на Семиренківському родовищі вже до кінця поточного року, а на наступний рік заплановано запуск ще трьох нових свердловин.Коментарі

Додати коментар


Віктор

Шуфрич та Рудьковський у захваті!

ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 20:02

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.