Українські акції у Варшаві та Лондоні просіли через політичну кризу

Майже всі акції українських компаній, що торгуються на Лондонській (LSE) і Варшавської фондових біржах (WSE), за час масових протестів в Україні просіли в ціні.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За даними WSЕ, більше за інших в період з 21 листопада по 10 грудня 2013 просіли в ціні папери вугільних компаній "Садова Груп" (-42,55%) і "Coal Energy" (-27,93%), агрохолдингу KSG Agro (-14,29%). Варто відзначити, що зниження котирувань акцій "Садова Груп" і "Coal Energy" спричинене, в основному, опублікованими наприкінці листопада даними про збитки компаній.

За лідерами зниження на WSЕ ідуть акції агрохолдингів "Кернел" (-10,91%), "Агротон" (-9,57%) і "Овостар" (-7,74%).

Акції "Мілкіленда" за вказаний період подешевшали на 7,27%, агрохолдингу ІМК – на 6,81%, "Вести" – на 6,35%, "Астарти" – на 2,38%. Не змінилися в ціні тільки KDM Shiping.

На LSE за час протестів в Україні більше за інших просіли акції фонду Dragon Ukrainian Properties and Development (-14,7%), папери MHP SA (агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт") подешевшали на 8,13%, акції нафтогазових компаній Regal Petroleum і JKX Oil & Gas просіли на 6,56% і 4,08% відповідно, AvangardCo (агрохолдинг "Авангард") – на 4,84%.

Акції українського виробника фасованого масла та плавленого сиру "Укрпродукт Груп" та нафтогазової Cadogan Petroleum на LSE не змінилися в ціні, а фонду The Ukraine Opportunity Trust PLC виросли на 38,6%.Коментарі

Додати коментар


tak

На Варшавській фондовій біржі, після майже дворічної переви, 9 грудня дебютувала нова, вже 13-та українська компанія. Cereal Planet на польському альтернативному біржовому майданчику New Connect – це вже друга фірма з України і друга власне зі Слобожанщини, першою була Agroliga.

бондар

Що це за "Вести" ?!Такої компанії на польській біржі нема

ГОЛОВНЕ на 28 лютого 2021, 23:32

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.