Росія відмовляється від української ракети "Зеніт"

Росія відмовилась від використання української ракети «Зеніт» у федеральній програмі «Морський старт», мотивуючи це нібито занадто високою ціною продукції «Південмаша».

Про це повідомляє "slon.RU".

За даними видання, українці просять за дві ракети близько 2,8 млрд рублів. Коментуючи цю інформацію, гендиректор «Південмаша» Сергій Войт пояснив, що робота підприємства «в останні роки не дорожчала, все подорожчання обумовлене поставками з Росії, де ми купуємо 70% комплектуючих і матеріалів».

У планах ракетно-космічної корпорації «Енергія», яка є оператором «Морського старту», повністю перебазувати всю берегову інфраструктуру космодрому в США, в Лос-Анджелес, що унеможливить здійснення з космодрому запусків ракет військового призначення. Роскосмос уже визнав таку пропозицію недоречною, охарактеризувавши її як таку, що «суперечить державній політиці РФ».

«Енергія» пропонує використовувати замість «Зеніта» нову, російську ракету (яка ще не існує). У Роскосмосі цю пропозицію вважають слушною. Але, як відзначають експерти, це буде дивним рішенням . «Комплекс «Морський старт» створювався спеціально під «Зеніт», можна сказати, в цьому була вся інтрига проекту», – пояснив провідний аналітик НП ГЛОНАСС Андрій Йонин.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 жовтня 2020, 3:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.