Український ринок акцій стрімко падає

Український ринок акцій на початку торгів у середу продовжує знижуватися, негативні настрої гравців посилило загострення політичної ситуації в країні.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", індекс "Української біржі" (УБ) до 11:00 кв просів на 0,66% – до 879,66 пункту, індекс ПФТС – на 0,44%, до 293,3 пункту.

Всі індексні акції УБ і ПФТС вранці дешевшали.

Більше за всіх на УБ впав курс акцій "Мотор Січі" (-1,35%), "Укрнафти" (-1,03%) і Укрсоцбанку (-0,88 %).

На ПФТС з негативною динамікою лідирували папери Укрсоцбанку (-3,21%), концерну "Стирол" (-2,55 %) і Райффайзен Банку Аваль (-1,79%).

Як повідомив керуючий партнер інвесткомпанії "Капітал Таймс" Ерік Найман, середа – критичний день для української влади: нічна атака на демонстрантів вже була засуджена західними політиками, CDS на українські зовнішні борги злетіли до 11,3% річних, паралельно підскочила прибутковість українських євробондів з погашенням в червні 2014 року – до більш ніж 20% річних.

"Інвестори чекають вирішення політичної кризи та вирішення українського боргового питання на 2014 -й рік", – зазначив експерт.

"Якщо президент нікого не звільнить, то надалі з дуже великою ймовірністю піде шляхом президента Білорусі Олександра Лукашенка і буде змушений шукати підтримки Кремля", – додав він.

За словами Е.Наймана, повідомлення днем раніше , що Держстат поліпшив оцінку ВВП України за другий квартал і оприлюднив в цілому непогана значення за третій – вельми слабка для ринку розрада.

"Недобір по ВВП України все одно залишається дуже великим, а стагнація триває", – наголосив він.



Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 жовтня 2020, 10:06

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.