Відтік депозитів у банківській системі відсутній

У банківській системі не спостерігається тенденція відтоку депозитів, інформують у Незалежній асоціації банків України (НАБУ).

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"До нас приходять запити від журналістів, які тільки й запитують, який у вас рівень відтоку депозитів. Та немає в нас відтоку, немає", – заявив голова комітету з питань грошово-кредитної політики та валютного регулювання НАБУ, директор центру казначейства та інституційного бізнесу Укрсоцбанку Сергій Маноха.

Банкіри на засіданні Комітету зазначали, що "ні про яку тенденцію дострокового розірвання депозитних договорів не йдеться". Водночас, за їх словами, останнім часом є випадки, коли вкладники не переоформляли депозити на новий строк, що пов'язано з традиційними видатках у період новорічно-різдвяних свят.

Коментуючи ситуацію на валютному ринку, С.Маноха також повідомив, що Укрсоцбанк не вводив ніяких обмежень на продаж готівкової валюти.

"Ми вважаємо, що зараз дуже хороший курс продажу й намагаємося вільну валюту продавати. Я знаю багато банків , які дотримуються такої ж політики", – сказав С.Маноха.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 28 листопада 2020, 9:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.