Долар росте, в обмінниках продають не більше $200 в одні руки

Курс долара знову почав рости. За вівторок-середу він додав у ціні відразу 11 копійок і досяг 8,29 грн/$.

Як повідомляє "Finance.UA", це безготівкова котирування, тобто в касах банків американська валюта може коштувати до 8,30-8,31 грн/$ – стільки ж, скільки 6 грудня.

Купити готівковий долар виходить не завжди. І найчастіше банки пропонують людям до $100-200 за один раз: офіційних обмежень на продаж ніхто не встановлює, просто касир посилається, що у нього більше немає на поточний момент.

Але фінансисти запевняють, що продовжують активно завозити долари. «Збільшили поставки валюти в Україну ще тиждень тому і продовжуємо тримати планку на високому рівні – близько $30-45 млн на тиждень. Якщо потрібно, будемо збільшувати обсяги завезення», – запевнив голова правління банку «Хрещатик» Дмитро Гриджук.

За словами банкірів, інтерес населення до валюти поступово згасає. «Ми спостерігали зростання попиту на готівкову валюту в останні два тижні, але за останні день-два він трохи знизився. Акцентую – йдеться про підвищений попит, а не про ажіотаж», – повідомив директор казначейства Надра Банку Тарас Кияк.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 квітня 2020, 5:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.