Європарламент ініціював контрзаходи проти Росії на випадок тиску на Україну

Європейський парламент закликає Європейську Комісію розглянути можливі контрзаходи у разі надання економічного тиску з боку Росії.

Про це йдеться в резолюції Європарламенту "Про результати саміту Вільнюського саміту і майбутнє Східного партнерства, зокрема, щодо України", проголосованої в ході пленарного засідання ЄП в четвер у Страсбурзі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У частині резолюції, що стосується російського тиску, Європарламент знову заявив про "своє категоричне засудження неприйнятного політичного та економічного тиску, в поєднанні з погрозами торгових санкцій, який чиниться Росією на Україну".

У зв'язку з цим ЄП закликає ЄС та його держави-​​члени "говорити з Росією єдиним голосом, і закликає ЄС разом з його державами-​​членами розробити і впровадити політику адекватної реакції на ці інструменти і заходи, використовувані Росією проти східних партнерів".

При цьому в документі вказується, що Угода про асоціацію є питанням "суворої двосторонньої стурбованості між двома сторонами, і рішуче відкидає будь-яку пропозицію щодо залучення до цього процесу третьої сторони" .

Крім того, "(ЄП) закликає Комісію розглянути можливі контрзаходи, які ЄС може ввести в разі порушення Росією правил торгівлі СОТ для недалекоглядних політичних цілей".

"(ЄП) наголошує на тому факті, що політичний авторитет Союзу є таким, що він повинен бути в змозі реагувати , коли він або його країни-партнери потрапляють під політичний і економічний тиск", – йдеться в резолюції.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 20 січня 2021, 22:20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.