ЦБ Росії відкликав ліцензії в трьох банків

Ліцензію втратив Інвестбанк, який посідає 80-е місце серед найбільших банків Росії з активами в 75,6 млрд руб, а також Банк проектного фінансування і Смоленський банк.

Як повідомляє РІА "Новості" з посиланням на дані регулятора, останні два банки входять у другу сотню банків РФ за обсягом активів. Виплати клієнтам трьох банків почнуться не пізніше 27 грудня.

Обсяг вкладів населення у Інвестбанку на листопад становив приблизно 39,4 млрд руб. За цим показником банк поступається Майстер-банку, який також позбувся ліцензії та вклади в якому складали більше 47 млрд руб.

Рішення про відкликання ліцензії пов'язано з невиконанням банком законів, нормативних актів Банку Росії, а також з істотною недостовірністю звітних даних. За даними ЦБ, в останні два робочих дні банк відчував видимі труднощі у виконанні в повному обсязі зобов'язань перед клієнтами та вкладниками.

У банк призначена тимчасова адміністрація до моменту призначення конкурсного керуючого або ліквідатора.

Інвестбанк в четвер припинив проведення банківських операцій в Калінінграді через паніку вкладників, але повідомляв про вжиття заходів з відновлення ліквідності. 10 грудня в головному офісі банку в Москві проводилися слідчі заходи. Інвестбанк заявляв, що вони пов'язані з рахунками клієнтів і не мають відношення до діяльності самої кредитної організації. У середу, 11 грудня, робота головного офісу відновилася.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 5:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.