Азаров хоче €20 млрд та зміни перехідних положень в Угоді про асоціацію

Україна пропонує відсунути терміни вступу окремих норм угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Євросоюзом, зокрема, в агросекторі, переглянувши перехідні положення.

Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з представниками агробізнесу в четвер, повідомляє прес-служба уряду.

"Наприклад, умови імплементації угоди для наших аграріїв запроваджують квоту на цукор. В Угорщині, наприклад, це призвело до повного знищення цукрових заводів. Ви хочете, щоб ми зробили те саме? Ми цього не робитимемо... Доти, доки ми не модернізуємо усі свої екстрактно-олійні підприємства, ми мито на насіння соняшника не скасовуватимемо. Давайте домовлятися. Ми не змінюватимемо угоду, а умови її імплементації, тобто перехідні положення, давайте запишемо так, щоб вони для нас були вигідними", – сказав він.

"Давайте домовлятися. По-перше, нам необхідний кредит приблизно €20 млрд, і на нормальних умовах. Я навіть не хочу чути про те, щоб позбавляти аграрний сектор тієї невеликої державної підтримки, яку ми надаємо, тому що дотації у країнах Європи, зокрема у наших найближчих сусідів поляків, набагато вищі, ніж в Україні", – наголосив прем'єр.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 жовтня 2020, 12:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.