Російські пенсіонери вже штурмують банки

Незадоволені вкладники похилого віку виламали двері в головному калінінградському офісі Інвестбанку на Ленінському проспекті.

Про це повідомляє "Finance.UA".

Крім того, в цьому ж офісі було вибито скло. Близько ста осіб намагалися зайти у фойє банку, але їх не пустили. У ході бійки вкладники розбили скляні двері. Згодом до офісу прибули співробітники позавідомчої охорони, які відтіснили вкладників.

ЦБ 13 грудня відкликав ліцензію у Інвестбанку і ще двох фінорганізацій. 10 грудня в головному офісі Інвестбанку була проведена виїмка документів. У фінорганізації заявляли, що слідчі заходи пов'язані з роботою клієнтів. Наступного дня губернатор Калінінградської області Микола Цуканов написав у твіттері, що особисто розмовляв з керівництвом ЦБ. «Претензій до Інвестбанку немає», – запевняв глава регіону.

Регулятор пояснив відгук ліцензії тим, що фінорганізація неодноразово порушувала нормативи ЦБ і закон. Крім того, протягом декількох днів не виконувалися зобов'язання перед вкладниками і кредиторами. Головною причиною труднощів стало незадовільна якість активів Інвестбанку, відзначали в ЦБ.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 12:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.