Азаров у вівторок зніме всі торгові протиріччя з Москвою

Україна у вівторок підпише в Москві угоди про зняття більшості торгових суперечок з Росією, заявив прем’єр-міністр Микола Азаров.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", про це він сказав на зустрічі з представниками промисловості України в п'ятницю.

"На вівторок намічається поїздка в Москву, щоб на рівні президентів ми могли оформити угоди, що знімають переважну більшість протиріч у торгівлі з Російською Федерацією", – заявив прем'єр-міністр.

Він зазначив, що заплановані до підписання в Москві угоди усувають протиріччя, в тому числі, в митних питаннях і питаннях стандартизації. Як повідомив М.Азаров, "є великі програми, про які домовлятимуться президенти, у сфері суднобудування, авіабудування та багато інших".

"Ми віддаємо собі звіт у важливості ринку Російської Федерації для економіки України", – зауважив український прем’єр.

Водночас він повідомив , що "сформований ряд позицій у переговорах з Євросоюзом". "Ми ні на хвилину не перериваємо переговорний процес з Євросоюзом", – наголосив глава уряду.

За словами Азарова, уряд вважає за необхідне включити в переговорний процес з ЄС представників найбільших промислових підприємств України.

"У переговорний процес можна включити представників наших найбільших підприємств, щоб обговорювати асоціацію з точки зору інтересів нашої економіки", – пояснив М.Азаров.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 12:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.