У Москві не буде підписано жодного документу щодо вступу України до МС

Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов запевнив, що 17 грудня у Москві не буде підписано жодного документу щодо вступу України до Митного союзу.

Про це він сказав у інтерв’ю Бі-Бі-Сі.

Коментуючи заяву лідера фракції «Бітьківщина» у парламенті Арсенія Яценюка про те, що у вівторок, 17 грудня, можуть бути підписані угоди, які поставлять Україну на шлях інтеграції з Митним союзом, А. Єфремов, зокрема, заявив: «Яценюк може не провокувати цю ситуацію, а взяти документи, які зараз готуються, у відповідних міністерствах, і ознайомитися з ними… Жодних речей, про які розповідає Яценюк, про інтеграцію до Митного союзу, там нема».

«Наскільки я розумію, у ньому прописані елементи співробітництва за ключовими напрямками – літакобудування, ракетобудування, двигуни тощо», – уточнив депутат.

«І це повністю відповідає інтересам нашої держави. Якщо в рамках цього процесу президентові вдасться домовитися ще й про зниження ціни на газ, це взагалі буде чудово», – додав Єфремов.

«І я просто на сто відсотків впевнений, що жодні угоди щодо Митного союзу в рамках документів, які готуються на 17 грудня, підписані навіть теоретично бути не можуть», – наголосив він.

«Митний союз, як, зрештою, і ЄС – це організація, яка має свої нормативні документи. Щоб увійти до Митного союзу, як і до ЄС, потрібно пройти певний шлях. Сьогодні Україна працює у напрямку, щоб мати з Митним союзом пріоритетні торгові можливості – як, до речі, і з ЄС. Але не більше того», – підсумував голова фракції ПР.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 13:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.