Робоча група з узгодження Угоди про асоціацію відпрацьовуватиме 14 пунктів

Уряд створив робочу групу з декількох підгруп, яка по пунктах узгоджуватиме положення Угоди про асоціацію України з Євросоюзом.

Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов, повідомляє "Forbes.UA".

Коментуючи підсумок переговорів української делегації на чолі з віце-прем'єр-міністром Сергієм Арбузовим з керівництвом ЄС у Брюселі, Прасолов зазначив, що було створено робочу групу, яка складається з декількох підгруп, і протягом найближчих днів вони отримають уточнені конкретні завдання.

Всього, за словами Ігоря Прасолова, розглядалися 14 пунктів, по котрих необхідно розпочати відпрацювання різних питань – у сфері економіки, торгівлі, енергетики та співпраці з МВФ.

"На Міністерство економічного розвитку і торгівлі покладено завдання проаналізувати ефект по кожній товарній позиції та результати проведеного аналізу представити робочій групі", – уточнив міністр.

Ігор Прасолов також повідомив, що найближчим часом буде відпрацьована дорожня карта, де будуть представлені конкретні кроки, послідовність і терміни виконання поставлених завдань.

"Кожен крок, пов’язаний з цією дорожньою картою, має фінансову складову, яку ми також визначимо в ході подальших переговорів. Коли ми будемо відпрацьовувати етапи, ми зможемо сказати: на цьому етапі буде ось така технічна допомога і така фінансова допомога", – сказав він.

Також створено окрему підгрупу, що відповідає за блок питань, пов'язаних з Міжнародним Валютним Фондом – вона розробить пропозиції, визначить подальші кроки і намітить конкретні результати, які планується досягти в переговорах.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 жовтня 2020, 11:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.