Арбузов розповів про жорсткі переговори щодо тарифних вимог МВФ

Перший віце-прем’єр Сергій Арбузов повідомив, що українська делегація в Брюселі веде переговори щодо жорстких вимог МВФ про підвищення тарифів.

Про це він сказав, коментуючи підсумок переговорів з керівництвом Євросоюзу щодо узгодження Угоди про асоціацію України з ЄС, повідомляє "Forbes.UA" з посиланням на телеканал Euronews.

«З приводу цього ми якраз дискутуємо. Ми шукаємо, зближуємо наші позиції в тарифній, бюджетної і монетарної політики», – пояснив Арбузов.

За його словами, головний результат переговорів у Брюсселі – це те, що ніякої паузи в процесі євроінтеграції України немає. «Діалог конструктивний, складний, відвертий. Але це той діалог, на який ми розраховували. Я дуже радий нашій зустрічі. Я думаю, обидві сторони бачать, куди рухатися і яка мета», – уточнив він.

Як сказав Арбузов, зараз також ведуться активні переговори з Міжнародним валютним фондом про терміни і суми кредиту. «Що стосується МВФ, то ми ведемо переговори про конкретну суму, з конкретними термінами. У меморандумі ми обговорюємо суму в $15 млрд. Переговори тривають. Кінцеві цифри стануть відомі після того, як ми підпишемо меморандум», – повідомив він.Коментарі

Додати коментар


Тимофій Барков

Думаю, якщо тепер європейська сторона буде сприяти розвитку нашого виробництва, то можна говорити про якнайшвидше підписання асоціації. Вже зараз збираються розпочату розробку дорожньої карти.

Руслан

После получения кредита от МВФ на доступных условиях можно будет знать точную сумму, необходимую на модернизацию экономики.

ГОЛОВНЕ на 23 жовтня 2020, 11:15

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.