Уряд прагне приєднатися до технічних регламентів МС

Кабінет міністрів розглядає можливість приєднання України до технічних регламентів Митного союзу на альтернативній або безальтернативній основі.

Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, у протоколі засідання Кабінету міністрів від 11 грудня, зокрема, міститься доручення цілому ряду міністерств і відомств було доручено подати до 12 грудня в Мінекономрозвитку "пропозиції до проекту дорожньої карти щодо зближення технічних регламентів України до системи технічного регулювання Митного союзу разом з переліком української продукції, щодо якої мають бути скасовані технічні бар'єри у взаємній торгівлі, а також пропозиції щодо можливості приєднання України до технічних регламентів Митного союзу на альтернативній або безальтернативній основі".

Крім того, у п. 6 протоколу засідання уряду йдеться: "Підтримати пропозицію Мінекономрозвитку щодо можливості приєднання України до Договору про особливості кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення митного законодавства Митного союзу і держав-членів Митного союзу від 5 липня 2010 р., доручивши Мінекономрозвитку і представнику уряду України в євразійської економічної комісії Суслову В.І. проінформувати про це рішення Євразійську економічну комісію».

Цей же пункт документу пропонує «підтримати пропозицію Мінекономрозвитку щодо можливості приєднання України до угод про правову допомогу і взаємодію митних органів держав-членів Митного союзу в кримінальних справах і справах про адміністративні порушення від 5 липня 2010 р. і Договору про протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму при переміщенні грошових коштів та (або) грошових інструментів через митний кордон Митного союзу, від 19 грудня 2011 р. з урахуванням зауважень, висловлених Генеральною прокуратурою».

Також Мінекономрозвитку доручено «підготувати до засідання українсько-російської міждержавної комісії 17 грудня 2013 перелік міжнародних угод Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації, які були розглянуті на засіданнях уряду та прийняті протокольні рішення щодо можливості приєднання до них".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 жовтня 2020, 3:42

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.