МЗС: під час підготовки Угоди про асоціацію превалювала політика, а не економіка

У Міністерстві закордонних справ України визнають, що приділяли недостатньо уваги економічному діалогу в рамках підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням заступника міністра закордонних справ України Андрія Олефірова.

"На жаль, і це, можливо, моя вина, більше була концентрація на політичному діалозі, менше – на економічному", – сказав заступник глави МЗС, коментуючи ситуацію, яка склалася навколо підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Він додав, що Україні потрібна макроекономічна допомога Євросоюзу, а також потрібно проводити переговори з Міжнародним валютним фондом з приводу подальшого кредитування.

Водночас, А. Олефіров закликав суспільство не драматизувати ситуацію, оскільки пріоритет євроінтеграції країни залишається актуальним.

"Насправді була проведена колосальна робота парламенту, уряду України, а також суспільства, яке виступило за європейський розвиток країни", – наголосив дипломат.

Він заявив, що якби розумів зміну зовнішньополітичного курсу України, то подав би у відставку.

"Якби я не бачив жодної перспективи з приводу євроінтеграції, я б просто подав у відставку або звільнився за власним бажанням. Для мене це цілком очевидно", – підкреслив А. Олефіров.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 23 жовтня 2020, 11:14

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.